05.08.2022 в 14:59

Аутсорсинг, лізинг персоналу, рекрутінг та аутстафінг, Киев

г. Киев
цену уточняйте
Компанія Rost Retail – кадрове агенство, що надає послуги аутсорсингу, лізингу персоналу, рекрутінгу та аутстафінгу.
Місія Rost Retail — сприяти успішному розвитку бізнесу наших Партнерів, реалізуючи кадрові послуги найвищої якості на всій території України.

Наш комплекс бізнес-рішень, спеціально розроблений для ринків рітейл, логістики, FMCG.
Одними з ключових сервісів компанії, є надання тимчасового персоналу, аутсорсинг торгових і логістичних процесів, рекрутмент, мерчандайзинг.
Ми маємо багаторічний досвід та понад 100 проектів у масовому пошуку та підборі торгового, складського та виробничого персоналу у всіх областях України.
В стислі терміни надаємо тимчасових співробітників: касирів, продавців, вантажників, комплектувальників, стікерувальників, пакувальників та фасувальників, водіїв навантажувачів та штабелерів, операторів виробничих ліній, працівників виробництв.

Центральний офіс розташований у м.Київ. Маємо філіали в багатьох інших містах України, серед них Львів, Дніпро, Харків.
Другие объявления в этой рубрике:
Полезная информация
Безопасность превыше всего
Не отправляйте деньги продавцу напрямую

Если продавец просит предоплату на карту, никогда не соглашайтесь. Отправленные таким образом деньги, практически невозможно вернуть, так как это добровольное перечисление средств.

Не принимайте ссылки на оплату в мессенджерах

Мошенники могут предложить перейти по ссылке на оплату товара, которую отправят в мессенджер. Никогда не открывайте такие ссылки и тем более не вводите номер банковской карты на таких страницах: мошенники тут же украдут средства с карты.

Уточняйте наличие товара по телефону в объявлении

Перед оплатой онлайн, всегда предварительно уточняйте информацию о наличии товара по телефону - может оказаться, что товара уже нет в наличии или его не смогут отправить в Ваш регион.