20.05.2022 в 16:29
Інсектицид Тіаклотрин-М, КС (тіаметоксам, клотіанідин, бета-цифлутрин) АХТ, Днепр
Днепропетровская обл. / Днепр
Інсектицид Тіаклотрин-М, КС
Інсектицид контактної, кишкової і системної дії зі швидким стоп-ефектом і тривалим періодом захисної дії для всіх основних польових культур.
Діючі речовини: тіаметоксам 200 г/л, клотіанідин 50 г/л, бета-цифлутрин 50 г/л
Переваги
— Широкий спектр дії (сисні, листогризучі, прихованоживучі) та ті, що харчуються під листком)
— Тривалий захисний період (до 25-30 днів) за рахунок тривалої біологічної ефективності клотіанідину та переходу тіаметоксаму в клотіанідин
— Відмінний елемент антирезистентної програми поєднання двох менш поширених неонікотиноїдів і піретроїда
— Швидкий стоп-ефект за рахунок бета-цифлутрину
— Захист необроблених частин рослини та нових листків за рахунок високої рухомості і системності діючих речовин
Тіаклотрин-М було розроблено у концепції антирезистентної програми. Чергування діючих речовин протягом сезону значно зменшує ризик виникнення стійкості шкідників до окремих діючих речовин. Це дозволить уникнути вимушеного використання надто дорогих інсектицидів у майбутньому, і продовжувати ефективно контролювати широкий спектр шкідників за помірний бюджет. Проблема резистентності з кожним роком стає більш актуальною.
Особливо актуальна вона у південних регіонах України: чим вища температура повітря в регіоні, тим більше генерацій шкідник може сформувати за сезон. За даними спостережень, у шкідників, які дають багато поколінь за сезон (попелиці, злакові мухи, кліщі) – резистентність може проявитись на 3-5 рік. Бета-цифлутрин і тіаметоксам – менш популярні і загальновживані інсектицидні д.р., що робить їх відмінними елементами антирезистентної програми.
Комбінація кращих діючих речовин з різними діючими характеристиками забезпечує швидкий і тривалий захист рослин від широкого спектру шкідників.
Три діючих речовини- чотирикратний удар
Тіаметоксам неонікотиноїд, має найвищу у групі розчинність, тому швидко проникає в рослину, а за рахунок найвищої мобільності – швидко поширюється з клітинним соком рослини. Має пролонговану дію, оскільки з часом перетворюється в клотіанідін та зберігає ефективність.
Клотіанідин – неонікотиноїд, має системну дію, що забезпечує тривалий захист від сисних шкідників, а також має додаткову контактну дію, що підсилює ефект бета-цифлутрину.
Бета-цифлутрин – контактний піретроїд, володіє блискавичним стоп-ефектом. Живлення шкідників припиняється одразу після застосування препарату.
Тіаметоксам та клотіанідін – унікальне і найбільш ефективне поєднання неонікотиноїдів на ринку. Клотіанідин потрапляє в рослину і починає працювати одразу. Тіаметоксам за рахунок високої системності і рухомості в більшій кількості потрапляє до нових листків, де переходить у клотіанідин. Таким чином Тіаклотрин-М забезпечує подовжений захисний ефект неонікотиноїдів та більшу концентрацію діючих речовин у нових листках.
За рахунок потужної системної дії і рухомості в рослині діючі речовини Тіаклотрин-М ефективно контролюють прихованоживучих шкідників (наприклад трипс пшеничний). Також контролюються інші шкідники із колючо- сисним ротовим апаратом (попелиці, цикадки). Вони є небезпечними перенощиками вірусів, які можуть призвести до значних втрат урожайності.
Норми внесення
Соняшник, пшениця, Кукурудза, Ріпак, Соя 0,1-0,2л\га
Рекомендації щодо застосування
Рекомендації щодо застосування Проводити обробку рослин рекомендуємо в період вегетації, при появі шкідника;
Не використовувати під час цвітіння культури та під час масового льоту бджіл; Обприскування проводити водним розчином препарату при температурі від +5 до +25ºС, коли швидкість вітру не більше 5 м/с;
Робочий розчин потрібно використовувати в день його приготування слід дотримуватись всіх норм (препарату, робочого розчину), умов (температура повітря, води, рН води) зазначених на етикетці для оптимального контролю шкідників;
Для внесення препарату оптимальними годинами є ранок з 6 до 9 год та вечір з 19 до 23;
Можна змішувати з гербіцидами та фунгіцидами, обовязково дотримуючись рекомендацій виробника щодо сумісності кожного з них в баковій суміші. Якщо такої рекомендації немає, слід перевірити на сумістність самостійно, змішавши всі необхідні препарати в невеликій тарі.