02.05.2022 в 11:33

Отримання спеціального дозволу на користування надрами (геологічне вивчення, розробка), Киев

г. Киев
ціну уточнюйте
Ідповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 р. № 615 затверджено Порядок надання спеціальних дозволів на користування надрами, який регулює питання надання спеціальних дозволів на користування надрами (далі — дозволи) у межах території України, її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони, а також визначає процедуру продовження строку дії, переоформлення, видачі дубліката, зупинення дії чи анулювання дозволу та внесення до нього змін. Дія даного Порядку поширюється на всі види користування надрами. Видача (відмова у видачі, переоформлення, видача дубліката, анулювання) дозволу здійснюється відповідно до Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”. Дозволи надаються Держгеонадрами переможцям аукціонів з їх продажу та без проведення аукціонів у випадках, передбачених пунктом 8 цього Порядку, Держгеонадрами, крім корисних копалин місцевого значення на території Автономної Республіки Крим, дозволи на видобування яких надаються Радою міністрів Автономної Республіки Крим згідно із цим Порядком. На кожний вид користування надрами в межах конкретної ділянки надається окремий дозвіл. Використання земельних ділянок для потреб, пов'язаних з користуванням надрами, здійснюється надрокористувачами у порядку, встановленому законодавством.

ДОЗВОЛИ НАДАЮТЬСЯ НА ТАКІ ВИДИ КОРИСТУВАННЯ НАДРАМИ:
— геологічне вивчення родовищ корисних копалин
— геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислова розробка родовищ корисних копалин загальнодержавного значення
— видобування корисних копалин
-геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ)
— будівництво та експлуатація підземних споруд, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, у тому числі споруд для підземного зберігання нафти, газу та інших речовин і матеріалів, захоронення шкідливих речовин і відходів виробництва, скидання стічних вод
— створення геологічних територій та об'єктів, що мають важливе наукове, культурне, санітарно-оздоровче значення (наукові полігони, геологічні заповідники, заказники, пам'ятки природи, лікувальні, оздоровчі заклади тощо)
-виконання робіт (здійснення діяльності), передбачених угодою про розподіл продукції

Дозвіл надається на строк :
3 (три роки) — на геологічне вивчення ділянок надр корисних копалин місцевого значення
5 (п'ять років) — на геологічне вивчення родовищ корисних копалин і геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку родовищ корисних копалин загальнодержавного значення
10 років — на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку родовищ нафти і газу, в межах континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони України;
20 років — на видобування корисних копалин
30 років — на видобування нафти і газу в межах континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони України

Строк дії окремих дозволів на геологічне вивчення нафтогазоносних надр та видобування нафти і газу (промислова розробка родовищ), але не більш як на 20 років на суші і не більш як на 30 років на континентальному шельфі та в межах виключної (морської) економічної зони України — на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку родовищ, з подальшим видобуванням нафти і газу (промислова розробка родовищ). При цьому строк геологічного вивчення нафтогазоносних надр не може перевищувати 10 років
20 років — на будівництво та експлуатацію підземних споруд, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин
50 років — на будівництво та експлуатацію підземних сховищ нафти чи газу;
строк дії відповідної угоди про розподіл продукції — на виконання угод про розподіл продукції.

За надання дозволу без проведення аукціону справляється збір у розмірі, який розраховується виходячи з початкової ціни продажу такого дозволу на аукціоні відповідно до Методики визначення початкової ціни продажу на аукціоні спеціального дозволу на право користування надрами, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2004 р. № 1374 (Офіційний вісник України, 2004 р., № 42, ст. 2772; 2006 р., № 45, ст. 3014).

Для продовження строку дії дозволу надрокористувач подає ті ж документи, що і для отримання дозволу без проведення аукціону.

Враховуючи вище зазначене, спеціалісти та фахівці Центру ліцензування та дозвільної документації впевнено допоможуть Вам підготувати пакет документації, а також подати та отримати Спеціальний дозвіл на користування надрами.

У багатьох випадках провадження господарської діяльності в т.ч. оформлення документації з врахуванням вимог чинного законодавства, є необхідність в оформлені інших документів, які необхідні для здійснення поточної діяльності, отримання Спеціального дозволу на користування надрами, а саме:

— Експертиза, розгляд, рішення Державної комісії України по запасах корисних копалин (ДКЗ)
— Юридичний супровід в процесі розробки ЗВІТУ з ОВД, проходження оцінки впливу на довкілля (ОВД), Висновок з ОВД, Рішення про оцінку впливу на довкілля.

Зверніться до наших фахівців за юридичною консультацією, і вони розрахують Вам вартість оформлення Спеціального дозволу.

Усі звернення за консультацією (розрахунком вартості, уточненням пакета документів, термінів) до наших
фахівців не є автоматичною згодою на користування надрами — ці дані надаються Вам на безкоштовній
основі з можливістю подальшого оформлення спеціального дозволу на користування надрами, пов`язані з
користуванням надрами у межах території України, її континентального шельфу та виключної (морської)
економічної зони, продовження строку дії, переоформлення, видачі дубліката, зупинення дії чи
анулювання дозволу та внесення до нього змін на основі рішення Державної комісії України по запасах
корисних копалин (ДКЗ).
Процес підготовки документації та оформлення спеціального дозволу розпочнеться тільки після підписання Вами
договору про співпрацю або юридично — правових послуг отримання дозволу.
Інші оголошення у цій рубриці:
Корисна інформація
Безпека понад усе
Не надсилайте гроші продавцю безпосередньо

Якщо продавець просить передоплату на картку, ніколи не погоджуйтесь. Відправлені таким чином гроші, практично неможливо повернути, оскільки це добровільне перерахування коштів.

Не приймайте посилання на оплату в месенджерах

Шахраї можуть запропонувати перейти за посиланням на оплату товару, яке відправлять до месенджера. Ніколи не відкривайте такі посилання і тим більше не вводьте номер банківської картки на таких сторінках: шахраї відразу вкрадуть кошти з картки.

Уточнюйте наявність товару за телефоном в оголошенні

Перед оплатою онлайн, завжди попередньо уточнюйте інформацію про наявність товару за телефоном - може виявитися, що товару вже немає або його не зможуть відправити до Вашого регіону.