05.02.2022 в 15:13

Продам насіння жминди ( шпинат суничний), Хмельницкий

Хмельницкая обл. / Хмельницкий
7
50 шт — 7 грн

Доставка — Нова Пошта , Укр пошта

Жмінда , або як її ще називають полуничний шпинат , це рослина, що складається з безлічі маленьких смачних ягід і листя з яких можна приготувати , наприклад , зелений борщ , використовувати свіжими в салатах. Ягоди часто використовують в консервуванні , тобто для приготування варення , джему , компотів (у ній міститься природний барвник , що надає компотам яскраво -червоний колір). Також ягоди вживають у свіжому вигляді. Смак ягоди , за багатьма запевненням , схожий на шовковицю . Жмінду часто використовують в декоративних цілях.

Зростає жмінда на яскравому сонці і на родючому грунті (за відгуками багатьох городників , в принципі , може рости і на досить убогих грунтах ) . Досягає розміру 40-50 см і потребує опори ( підв'язці ) .

Якщо жмінду вирощувати в тіні , ягоди часто стають несмачними (як би « трав'янистими » ) , також рослина потребує досить великий полив , без заболочування , інакше ягоди можуть стати сухуватими . Багатьма городниками рекомендується знімати урожай з жмінди в стані перезреванія (так ягоди солодші ) , коли ягода стає рубінового кольору.

Що небезпечно — може розмножуватися самосівом , тому ягоди потрібно знімати дуже обережно , якщо ви не хочете, щоб жмінда зійшла в наступному сезоні безладно.

У холодному кліматі рекомендується вирощувати або через розсаду , або коли зазвичай садять баштанні . Хоча , варто додати , багато садять її і ранньою весною , все одно зійде і витримає заморозки. Тепло потрібно жмінде тоді , коли починають дозрівати ягоди.

Цвіте полуничний шпинат « невидимо » , майже відразу з квіточок з'являються ягідки. Дуже швидко дозрівають . Зазвичай знімають 2 врожаю з куща за сезон , урожай досить рясний , листя, як писалося раніше , теж йдуть у їжу.
Інші оголошення від Микола:
Інші оголошення у цій рубриці:
Корисна інформація
Безпека понад усе
Не надсилайте гроші продавцю безпосередньо

Якщо продавець просить передоплату на картку, ніколи не погоджуйтесь. Відправлені таким чином гроші, практично неможливо повернути, оскільки це добровільне перерахування коштів.

Не приймайте посилання на оплату в месенджерах

Шахраї можуть запропонувати перейти за посиланням на оплату товару, яке відправлять до месенджера. Ніколи не відкривайте такі посилання і тим більше не вводьте номер банківської картки на таких сторінках: шахраї відразу вкрадуть кошти з картки.

Уточнюйте наявність товару за телефоном в оголошенні

Перед оплатою онлайн, завжди попередньо уточнюйте інформацію про наявність товару за телефоном - може виявитися, що товару вже немає або його не зможуть відправити до Вашого регіону.