Регулятор росту Трінекс, кс
Регулятор роста Тринекс, КС
Регулятор росту, що запобігає виляганню рослин та підвищує врожайність.
Діюча речовина: Трінексапак-етил, 250 г/л
Заявник: Агрохімічні технології (АХТ)
Культури: Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь ярий
Переваги регулятора росту Трінекс
— Запобігає ламкості стебла та також при можливості суттєвого перепаду температур, виляганню посівів зернових;
— Гнучкі умови використання: ефективний навіть у регіонах з недостатнім зволоженням та за низьких температур (від +8 oC).
— Підвищує врожайність та зберігає якість продукції за рахунок накопичення біомаси рослини в бік зерна та інших факторів;
— Стимулює розвиток кореневої системи;
— Підвищує стійкість рослини до стресів;
— Швидко проникає в рослину та засвоюєтьс, зменшується випаровування при потраплянні на листок;
— Стійкий до змивання дощем завдяки формуляції концентрат емульсії.
Механізм дії
Трінексапак-етил – пригнічує синтез ключового ензиму при утворенні гіберелінової кислоти в рослині, котра активує видовження клітин в рослині.
Скорочує міжвузля, потовщує стінки пагонів, що призводить до зменшення вилягання й збільшує об’єм флоеми та ксилеми. Покращує розвиток кореневої системи, що сприяє накопиченню цукрів у рослині.
Покращує стійкість рослин до вилягання
Скорочує міжвузля
Вилягання пагону рослини відбувається в зоні першого міжвузля. Без рістрегуляції перше міжвузля формується дуже довгим, місце зламу збільшується і стає більш крихким. Трінекс скорочує міжвузля пагона саме в місці зламу.
Потовщує стінки пагонів
Також потовщуються стінки пагону, збільшує його жорсткість. Потовщені стінки мають більшу провідну здатність, оскільки збільшується флоема та ксилема. Це значно покращує обмін речовин і рослина більш активно використовує поживні речовини.
Сприяє розвитку кореневої системи — покращує вегетацію під час стресових умов
Впливаючи на ріст надземної частини рослини, Трінекс активує наростання кореневої маси рослин. Посіви, оброблені Трінексом, формують на 15-25% більшу кореневу систему. Такі рослини в умовах недостатньої вологості можуть набагато активніше використовувати вологу з глибоких шарів грунту, тому під час стресових умов не припиняють ріст та розвиток.
Сприяє утворенню продуктивного стеблестою
Якщо провести весняну рістрегуляцію, зменшуються кількість непродуктивних стебел – залишаються лише продуктивні стебла. Це означає що рослина більш раціонально використовує елементи живлення та вологу протягом вегетації.
Рекомендації щодо застосування
Для отримання найкращого результату від вилягання рекомендується використовувати препарат в фазу культури 29-32 по ВВСН;
За умови високого агрофону та високорослих сортів пшениці рекомендується двократне внесення препарату у фази 29-31 та 37-39 по ВВСН;
На низькорослих сортах пшениці та недостатньої вологості та підвищених температур необхідно використовувати мінімальну норму;
За потреби скорочення під колосового міжвузля у ячменю рекомендується використання препарату у нормі 0,2 л/га у фазу ВВСН 37.
Можливе створення бакових сумішей с інсектицидами, фунгіцидами, та гербіцидами не гормональної дії за умови тестового змішування.
Застереження
Не допускається створення бакових сумішей з препаратами гормональної дії (2,4-д, дикамба, клопіралід та ін), та гербіцидами проти злакових бур'янів.
Не використовувати препарат коли рослини знаходяться у стресі, а також при можливості суттєвого перепаду температур.
Інтернет-магазин знаходиться в стадії наповнення, асортимент продукції постійно оновлюється і розширюється. Компанія працює і активно розвивається з 2016 року. Маємо сертифіковані склади по всій Україні.
Якщо Ви не знайшли потрібний товар, або Вас цікавить консультація агронома — бо кожна дрібниця важлива, звертайтесь за номерами:
Моб: +38 (095) 136-44-17 (Viber, Telegram, WhaatsApp)
Моб: +38 (096) 248-99-89
Пишіть на Вайбер: 095-136-44-17
E-mail:
[email protected]